Garnitur to Twój strój codzienny? Przy wyborze tkaniny postawmy na jej wytrzymałość, a może do zestawu warto zamówić dwie pary spodni? W końcu zużywają się szybciej niż marynarka, a takie rozwiązanie zdecydowanie wydłuży funkcjonalność naszego garnituru
Istotą Twojej pracy jest kreatywność? Pokaż to tkaniną z ciekawym wzorem, świetnie sprawdzą się tu np tkaniny w kratę, a może warto dodać też kolorową podszewkę pokazującą Twój charakter?
Na codzień spotykasz się z klientami? Okaż im szacunek zakładając śnieżnobiałą lub błękitną, idealnie dopasowaną koszulę.
Krawat? Nie wystarczy żeby był. O tym czy wyglądasz dobrze bardzo często decydują detale. Krawat, poszetka lub spinki pasujące do reszty stroju naprawdę pomagają.

Elegant

Ceremonia/elegant - moda przemija ale styl jest wieczny. Nie ma chyba lepszego zdania podsumowującego to, o co chodzi w ubraniu. Każdy z nas, ma w życiu kilka takich ważnych chwil, które przeżywa się raz a później do nich wraca. Bardzo często te chwile wymagają odpowiedniego stroju. Studniówka, ślub i wiele innych, podobnych okoliczności wymagają stroju określanego jako wieczorowy, każdy może interpretować go na swój sposób, chcemy w nim podążać za modą i niestety nie zawsze kończy się to dobrze. Jak często wracając do swoich zdjęć ze studniówki czy oglądając z rodzicami zdjęcia z ich ślubu słyszymy wypowiadane z uśmiechem i delikatnym zażenowaniem „taka była moda…”? Z drugiej strony spójrzmy na zdjęcia Franka Sinatry czy różne wcielenia Jamesa Bonda, lata mijają a po tych gentlemanach widać, że jednak było można, nawet 10, 20 czy 50 lat temu. Wspomnieliśmy tu tylko dwie ikony klasycznego stylu, a można by wymieniać ich wiele więcej. To właśnie klasyka sprawia, że nasz strój jest ponadczasowy. Czarny lub granatowy smoking albo klasyczny garnitur z klapami w szpic i kamizelką, jeśli będą wykonane z odpowiedniej tkaniny i będą dobrze dopasowane zagwarantują nam dobry wygląd na zdjęciach na wiele, wiele lat. Zrozumienie znaczenia klasyki i jakości, czy to właśnie nie to odróżnia mężczyzn od chłopców?

Wyróżnij się z tłumu jakością od Signor Leone.

Strój to konsekwencjai dopasowane elementy

Droga do doskonałości:

Wybór tkaniny

Wybierzmy tkaninę, do wyboru jest kilka tysięcy odcieni i wzorów ale po wstępnej rozmowie zawęzimy możliwe opcje, wybór nie będzie trudny.

Miara

Daj nam się zmierzyć, ale zachowaj przy tym luz i spokój, ubranie ma pasować do Ciebie.

Stworzenie kroju

Wybierz wykończenie: podszewka, guziki, filc pod kołnierzem. W przypadku koszuli rodzaj kołnierzyka i mankietów. Doradzimy i będzie dobrze. Za ok 15 dni ubranie będzie gotowe do przymiarki.

Przymiarka

Widzimy się po raz kolejny! Już wiesz jak wygląda Twoje ubranie w całości, pora je przymierzyć.

Poprawki

Trzeba je odrobinę dopasować? Nic trudnego! ubranie trafia do krawca i po kilku dniach widzimy się po raz kolejny.

Odbiór garnituru

Kolejna przymiarka… Wyglądasz tak dobrze, że nie chcesz zdejmować swojego nowego stroju? To normalne, nie jesteś pierwszy :)

Umów się na spotkanie w naszej pracowni