Garnitur to Twój strój codzienny? Przy wyborze tkaniny postawmy na jej wytrzymałość, a może do zestawu warto zamówić dwie pary spodni? W końcu zużywają się szybciej niż marynarka, a takie rozwiązanie zdecydowanie wydłuży funkcjonalność naszego garnituru
Istotą Twojej pracy jest kreatywność? Pokaż to tkaniną z ciekawym wzorem, świetnie sprawdzą się tu np tkaniny w kratę, a może warto dodać też kolorową podszewkę pokazującą Twój charakter?
Na codzień spotykasz się z klientami? Okaż im szacunek zakładając śnieżnobiałą lub błękitną, idealnie dopasowaną koszulę.
Krawat? Nie wystarczy żeby był. O tym czy wyglądasz dobrze bardzo często decydują detale. Krawat, poszetka lub spinki pasujące do reszty stroju naprawdę pomagają.

Casual

Casual - dres nie jest uniwersalnym strojem na codzień. Zgadzamy się z tym, że w stroju casual, codziennym, bardzo ważną rzeczą jest wygoda. Ale równie ważny jest dobry wygląd. Ubieranie się jest formą wyrażania szacunku do innych, ludzie oceniają Cie nie tylko w pracy ale również poza nią, bardzo często przecież największe interesy omawia się i finalizuje na nieformalnych spotkaniach. Zaletą dorosłości jest to, że możemy decydować o sobie sami, dlatego też nie pozostawiaj swojego stroju przypadkowi. Jesteś dorosły, więc masz już świadomość, że poza dresem strojem „na codzień” nie są tylko jeansy i t-shirt. Podstawą i klasyką mogą być też bawełniane spodnie chino, zamiast t-shirtu wykończona w ciekawy sposób i uszyta z odpowiedniej tkaniny koszula. Najbardziej uniwersalnym strojem dla kobiet są sukienki a my mężczyźni mamy marynarki, korzystajmy z nich więc. Możliwości są nieograniczone - kolory, wzory, grubości tkaniny. Chcesz czegoś innego niż w biurowym garniturze? Zamiast granatu postaw na ciekawy kolor - bordo, zieleń a może fiolet? A może ciekawy wzór jak krata, pasy czy pepita? Szukasz czegoś cieplejszego na zimę? Wybierz flanelę lub tweed, napewno się nie zawiedziesz. A może potrzebujesz czegoś na lato? Luźno tkane wełny z dodatkiem lnu i marynarka wykończona bez podszewki sprawdzi się nawet w tropikach!

Dorosły mężczyzna zawsze powinien wyglądać dobrze. W Signor Leone podpowiemy jak robić to na codzień.

Strój to konsekwencjai dopasowane elementy

Droga do doskonałości:

Wybór tkaniny

Wybierzmy tkaninę, do wyboru jest kilka tysięcy odcieni i wzorów ale po wstępnej rozmowie zawęzimy możliwe opcje, wybór nie będzie trudny.

Miara

Daj nam się zmierzyć, ale zachowaj przy tym luz i spokój, ubranie ma pasować do Ciebie.

Stworzenie kroju

Wybierz wykończenie: podszewka, guziki, filc pod kołnierzem. W przypadku koszuli rodzaj kołnierzyka i mankietów. Doradzimy i będzie dobrze. Za ok 15 dni ubranie będzie gotowe do przymiarki.

Przymiarka

Widzimy się po raz kolejny! Już wiesz jak wygląda Twoje ubranie w całości, pora je przymierzyć.

Poprawki

Trzeba je odrobinę dopasować? Nic trudnego! ubranie trafia do krawca i po kilku dniach widzimy się po raz kolejny.

Odbiór garnituru

Kolejna przymiarka… Wyglądasz tak dobrze, że nie chcesz zdejmować swojego nowego stroju? To normalne, nie jesteś pierwszy :)

Umów się na spotkanie w naszej pracowni