Garnitur to Twój strój codzienny? Przy wyborze tkaniny postawmy na jej wytrzymałość, a może do zestawu warto zamówić dwie pary spodni? W końcu zużywają się szybciej niż marynarka, a takie rozwiązanie zdecydowanie wydłuży funkcjonalność naszego garnituru
Istotą Twojej pracy jest kreatywność? Pokaż to tkaniną z ciekawym wzorem, świetnie sprawdzą się tu np tkaniny w kratę, a może warto dodać też kolorową podszewkę pokazującą Twój charakter?
Na codzień spotykasz się z klientami? Okaż im szacunek zakładając śnieżnobiałą lub błękitną, idealnie dopasowaną koszulę.
Krawat? Nie wystarczy żeby był. O tym czy wyglądasz dobrze bardzo często decydują detale. Krawat, poszetka lub spinki pasujące do reszty stroju naprawdę pomagają.

Business

Biznes - najważniejszy jest wynik. Wszystko co robimy, robimy żeby osiągnąć założony cel. W biznesie, bez różnicy w jakiej branży pracujemy podstawą jest sprzedaż, sprzedaż siebie. Prawnik musi sprzedać swoją wiedzę przed klientem, a przed sądem musi sprzedać swój punkt widzenia. Finansiści sprzedają swoje racje nie tylko klientom ale i swoim szefom czy opinii publicznej. Mamy coś takiego jak zawody zaufania publicznego, ale czy nie jest nam łatwiej, bez różnicy jaki wykonujemy zawód, jeżeli ludzie nam ufają? Mówi się, że nie szata zdobi człowieka, i w pełni należy się z tym zgodzić. Ale pierwsze wrażenie można zrobić tylko raz. Jest wiele poradników, jak radzić sobie w biznesie, w każdym znajdziemy różne rady, ale jedną, która pojawi się w każdym z nich jest dbałość o swój wygląd.

I właśnie w tym elemencie pomożemy Ci w SIgnor Leone. Ludzie, szczególnie Ci których dopiero poznajemy oceniają nas przez pryzmat tego jak wyglądamy i w żaden sposób nie jesteśmy w stanie tego przeskoczyć. Zadbajmy więc o to, żeby oceniano nas jak najlepiej.

Garnitur, koszula, krawat to podstawa biznesowego dress codu, jeśli weźmiesz to do siebie, i starannie przyłożysz się do swojego codziennego stroju może Ci to tylko pomóc! W signor leone stworzymy coś specjalnie dla Ciebie! Szycie na miarę daje niemalże nieograniczone możliwości dopasowania do każdego.

Strój to konsekwencjai dopasowane elementy

Droga do doskonałości:

Wybór tkaniny

Wybierzmy tkaninę, do wyboru jest kilka tysięcy odcieni i wzorów ale po wstępnej rozmowie zawęzimy możliwe opcje, wybór nie będzie trudny.

Miara

Daj nam się zmierzyć, ale zachowaj przy tym luz i spokój, ubranie ma pasować do Ciebie.

Stworzenie kroju

Wybierz wykończenie: podszewka, guziki, filc pod kołnierzem. W przypadku koszuli rodzaj kołnierzyka i mankietów. Doradzimy i będzie dobrze. Za ok 15 dni ubranie będzie gotowe do przymiarki.

Przymiarka

Widzimy się po raz kolejny! Już wiesz jak wygląda Twoje ubranie w całości, pora je przymierzyć.

Poprawki

Trzeba je odrobinę dopasować? Nic trudnego! ubranie trafia do krawca i po kilku dniach widzimy się po raz kolejny.

Odbiór garnituru

Kolejna przymiarka… Wyglądasz tak dobrze, że nie chcesz zdejmować swojego nowego stroju? To normalne, nie jesteś pierwszy :)

Umów się na spotkanie w naszej pracowni